Druk: przywieszki wizytówki ulotki

P1020256

Przywieszki kartonowe

z nazwą produktu, adresem producenta i kodem kreskowym przeznaczone są do znakowania wyrobów tekstylnych w handlu detalicznym. Kolorowe, przyciągające wzrok przywieszki, oprócz tego, że niosą ze sobą niezbędne informacje, spełniają dodatkową funkcję eksponują markę produktu.

Wizytówki

Bez wizytówek trudno sobie wyobrazić dziś możliwość działania na jakimkolwiek rynku biznesowym. Wizytówki to sprawdzona i popularna metoda wymiany kontaktów w czasie spotkań biznesowych, w czasie targów czy prezentacji. Teraz można zaskoczyć swoich rozmówców nowym, elitarnym rodzajem wizytówek. To wizytówki soft touch. Prezentują one o wiele większy poziom elegancji, niż wizytówki standardowe.

Na czym polega ich elitarność? Wizytowki soft touch są pokryte specjalną folią aksamitną, która jest bardzo przyjemna w dotyku i przypomina delikatny meszek jak w atłasowej tkaninie. Są nie tylko trwałe (o wiele trwalsze od standardowych), ale również i o wiele piękniejsze. Tym bardziej, że jak w standardowych, mogą mieć nadruk na obu stronach i to pełnokolorowy. Dodatkowo można w takich wizytówkach zaokrąglić rogi, dzięki czemu nie będą miały nigdy załamanych rogów.

Ulotki

Ulotki to obecnie najpopularniejszy sposób reklamy, doceniany przez każdego przedsiębiorcę. Zwłaszcza small biznes zawdzięcza ulotkom wielu klientów. Ulotki sprawdzają się w każdym mieście.Czy to małe miasteczko, czy duże miasto jak Bydgoszcz – ulotki pozwolą na przyciągnięcie wielu osób do firmy.

Z ulotek korzysta wiele branż biznesu – sklepy, restauracje i pizzerie, salony odzieżowe, salony piękności, firmy ubezpieczeniowe. Ulotki doskonale sprawdzają się, gdy firma chce poinformować potencjalnych klientów, że właśnie rozpoczęła działalność w danym mieście. Ulotki to także świetny sposób na reklamowanie określonego produktu lub usługi, z czego na przykład często korzystają banki, reklamujące w ten sposób poszczególne produkty finansowe. Poza tym można je kolportować na wiele sposobów.

Drogi Przedsiębiorco! Nie zastanawiaj się długo! Profesjonalnie wydrukowane ulotki z pewnością sprawią, że Twoja firma zyska wielu nowych klientów. Jeśli chcesz, aby Twoje ulotki przyciągały wzrok i odniosły sukces, a do tego nie kosztowały drogo

 

Masz jakieś pytania ?

Napisz do nas z chęcią odpowiemy na każde, które Cię nurtuje, skorzystaj z formularza, który znajduje się poniżej.